19 lat doświadczenia w pośrednictwie

19 lat doświadczenia w pośrednictwie

Tania stal zbrojeniowa od X-stal - 19lat doświadczenia w pośrednictwie, biznes rodzinny z planem ciągłego rozwoju. Promocja - najniższe ceny na rynku Polskim. Tania stal, kątowniki, kręgi, ceowniki, zetowniki, metale kolorowe, kolana hamburskie, dwuteowniki, druty ocynkowane i żarzone. W ofercie tanie pręty zbrojeniowe i pręty żebrowane, rury czarne i rury ocynkowane, płaskowniki, profile, ceowniki i kształtowniki. Także blachy czarne, ocynkowane, aluminiowe, lakierowane i kwasoodporne. Gwarancja jakości naszych produktów - blachy, stal Poznań,. Zapraszamy po Ceowniki, Kątowniki, kształtownik, blachy czarne, ocynkowane, aluminiowe i lakierowane, płaskowniki, taśmy stalowe, druty ocynkowane i druty żarzone. Pręty ciągnione okrągłe, kwadratowe i gładkie, pręty kwadratowe, żebrowane okrągłe oraz pręty okrągłe aluminiowe i mosiężne. Dwuteowniki zwykłe, IPE,HEA, HEB, teowniki, profile, zetowniki oraz rury czarne i ocynkowane.

Szczegóły strony www.xstal.pl:

Podlinkuj stronę www.xstal.pl:

19 lat doświadczenia w pośrednictwie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny googlebot 62

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pneumatyka
  Pneumatyka

  Podstawowymi skażeniami sprężonego powietrza które jest tłoczone poprzez kompresory są: drobne zabrudzenia mechaniczne (pył. rdza), h2o oraz olej pochodzący ze sprężarki. Żeby wydobyć bardzo dobre i długotrwałe funkcjonowanie pneumatycznych mechanizmów, powinno się odpowiednio spreparować sprężone powietrze. Firma Air-Com Pneumatyka – Automatyka specjalizuje się właśnie w tym. Sprzedajemy duży wybór urządzeń przygotowania sprężonego powietrza takich jak: sprężarki siłowniki, osuszacze, filtry sprężonego powietrza, zbiorniki ciśnieniowe oraz wiele innych elementów armatury pneumatycznej. Ponadto zajmujemy się serwisem sprężarek i innych urządzeń pneumatyki siłowej.

  Data dodania: 31 01 2011 · więcej »
 • W oparciu o system lekkich modułów
  W oparciu o system lekkich modułów

  Contech - kontenery, pawilony w oparciu o system lekkich modułów. Zapraszamy po zestawy i systemy kontenerowe, baraki - Contech Piła. Szybka realizacja indywidualnych zamówień w różnych wariantach wykończenia. Montaże obiektów małych jak i wielkogabarytowych. Także usługi serwisu pogwarancyjnego. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych i montażu lekkiej obudowy z płyt warstwowych, blach i paneli. Przechowalnie, hale, chłodnie, zadaszenia i wiaty. Kontenery magazynowe, biurowe, socjalne, kontenery sanitarne i budowlane. Obiekty modułowe, baraki, pawilony handlowe i usługowe. Przykładowe rzuty na stronie.

  Data dodania: 22 02 2011 · więcej »
 • Materiały sypkie Kraków
  Materiały sypkie Kraków

  Alfabloc: ściany oporowe, mury oporowe, system ścian oporowych chroniony patentem - unikalne rozwiązanie. Ściany oporowe i mury oporowe - system ścian oporowych pozwala magazynowanie kruszyw. Składowanie materiałów sypkich w nieograniczonym zakresie - zasieki na kruszywo i inne materiały sypkie. Alfabloc - Myślenice, Kraków - ściana oporowa, mur oporowy, dysponujemy także szeroką gamą akcesoriów. Licencje na produkty Poundfield. System ścian oporowych, chroniony patentem - ścisłe przyleganie płaszczyzn elementów. Zapraszamy po elementy Alfabloc - mury i ściany oporowe.

  Data dodania: 29 08 2011 · więcej »
 • Narzędzia pneumatyczne
  Narzędzia pneumatyczne

  Oferujemy szeroki zakres części zamiennych do aut europejskich, japońskich i amerykańskich. Duży wybór olejów, płynów chłodniczych, płynów hamulcowych. Olbrzymi asortyment, jeśli chodzi o sprzęt warsztatowy i wyposażenie zakładów mechanicznych. Klucze płaskie, płasko-oczkowe, nasadowe, wkrętaki, zestawy szczypiec do pierścieni, elektronarzędzia oraz narzędzia pneumatyczne. Kompletne wózki warsztatowe, urządzenia dźwigowe, podnośniki, smary, rozpuszczalniki, kleje do metalu oraz tworzyw sztucznych, kosmetyki do pielęgnacji aut. Prócz tego można u nas zakupić profesjonalny sprzęt diagnostyczny, sondy, a także przyrządy pomiarowe. Wszystko to w przystępnych cenach. Stali klienci mogą otrzymać nawet do czterdziestu pięciu procent rabatu. Nasze motto to profesjonalizm i zaufanie. Doskonałe relacje z klientem pozwalają na szybki i sprawny przebieg przeprowadzanych transakcji. Duże zakłady mogą liczyć na ulgi w przestrzeganiu terminów płatności. Można też robić zakupy poprzez nasza stronę internetową. Wejdź na stronę naszej firmy i przekonaj się sam.

  Data dodania: 31 03 2012 · więcej »
 • Tradycyjne, płukane
  Tradycyjne, płukane

  PW SOLO - skład kostki brukowej - Cedry Małe i Tuchola (blisko Gdańsk), woj. pomorskie i kujawsko-pomorskie. Hurt kostka brukowa - tradycyjna, frezowana śrutowana, płukana, postarzana, starobruk. Kostka brukowa i naturalne kamienie ogrodowe (kamienie otaczające oczko wodne). Także palisady, krawężniki, płyty chodnikowe, tradycyjne, płukane oraz płyty ażurowe i płyta kamień łamany. Kostka brukowa Kamal i Solo - na naszej stronie cennik, wzory i zdjęcia kostki brukowej. Układanie kostki brukowej - dystrybutor kostki oferuje różne wzory i atrakcyjne niskie ceny na kostkę brukową.

  Data dodania: 20 10 2011 · więcej »
 • Materiały budowlane Wrocław
  Materiały budowlane Wrocław

  Hurtownia budowlana z Wrocławia oferuje materiały budowlane: m.in cement, okna plastikowe, okna Okpol i systemy kominowe. Również materiały na fundamenty (m.in. piasek, pręty zbrojeniowe, bloczki fundamentowe). Kupujący może liczyć na darmowe doradztwo i kosztorys budowy swojego domu. Materiały budowlane Cebj Wrocław to grupa doradców, którzy pomogą w doborze materiałów na dom (m.in. tynki wewnętrzne, płyty gipsowo-kartonowe, płyty OSB, kostka brukowa). Konsultanci doradzą również z czego budować, zgodnie za zasadą "jakość za rozsądną cenę". Pamiętaj - najtaniej budować kompleksowo - a budowanie z dużą hurtownią będzie zawsze tańsze niż zakup "na własną rękę". Dlaczego? Duże składy z racji dużych obrotów nabywają u producentów materiały budowlane ze znacznymi upustami. Do tego często, jak pokazują doświadczenia, możesz z nimi negocjować ceny poszczególnych produktów. W większości wypadków też bez problemów załatwisz zwroty towarów, których okazało się za dużo na budowie, czy załatwienie wszelkich skarg.

  Data dodania: 25 01 2012 · więcej »
 • Aranżacja kompleksowa wnętrz
  Aranżacja kompleksowa wnętrz

  Nie jest dla nas przeszkodą przygotowywanie szkicu w trójwymiarze, w rozmaitych rzutach a zarówno w realnych wizualizacjach tak aby nabywca zdołał swobodnie wyobrazić swoje miejsce pracy. Zdołamy także zaproponować wykonanie mebli pod indywidualne zamówienie dzięki czemu nasza idea może być bardziej konkurencyjna i pełniejsza od innych firm działających na naszym rynku. Naszego przedsiembiorstwa oferta wyznaczona jest do wszystkich zaintrygowanych urządzeniem sobie własnego bądź innym stanowiska pracy w meble biurowe. Zapraszamy wszelkich zaciekawionych do przedstawienia się z naszym wielorakim zestawem i obszerną panoramą usług.posiadamy wybitnie ogromne doświadczenie w materii realizacji i meblowania wnętrz w meble gabinetowe, zabudowy recepcji, zabudowę na wymiar. Nasze możliwości polecane są licznymi udanymi adaptacjami i wystawionymi referencjami za sprawą zadowolonych klientów w całym kraju. Dopasujemy meble biurowe do wysokich zapotrzebowań co do formy, układu i ulubionej czy będącej na czasie kolorystyki. Nie oczekujcież Office Plus zaprasza serdecznie wszystkich do konstruowania zapytań i zaznajomienia się z naszą propozycją na przykład meble pracownicze. Gwarantujemy najlepszą obsługę, atrakcyjne wartości i niewygórowane czasy adaptacji.

  Data dodania: 21 02 2012 · więcej »
 • GLOBAL CONCEPTS uzdatnianie wody kotłowej
  GLOBAL CONCEPTS uzdatnianie wody kotłowej

  Jeśli potrzebne jest Wam chemicznie uzdatnianie wody, to należałoby skorzystać z usług specjalistów. Od tego jesteśmy właśnie my - polska firma z angielskimi korzeniami. Nazywamy się GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA sp. z o.o. Wcześniej byliśmy znani pod nazwą MS-CHEMICALS. Znajdujemy się na Pomorzu, a dokładnie w Szczecinie. Współpracujemy jednak z klientami z całej Polski i nie tylko. Jesteśmy naszym oddziałem angielskiej firmy z współczesnymi rozwiązaniami. Zajmujemy się wszelką działalnością połączoną pojęciem uzdatniania wody. Chcecie u nas wykonywać pracę, a może zakupić sprzęt wodny? Oczekujemy na Was w biurze oraz na stronie internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 08 2013 · więcej »
 • Stępol roboty ziemne police
  Stępol roboty ziemne police

  Pragniemy przedstawić Państwu firmę specjalistyczną, kompleksowo zajmującą się wszelakimi robotami ziemnymi, wyburzeniami, wywozem gruzu i innymi usługami świadczonymi na rzecz osób prywatnych a także na rzecz firm i instytucji. To Zakład Usług Wielobranżowych STĘPOL z Polic, niedaleko Szczecina. Działalność tej firmy rozpoczęła się 25 lat temu i od tego czasu patrzy się jej stopniowy wzrost. STĘPOL posiadaniu nowoczesny park maszynowy, za pomocą jakiego wykonuje też usługi wywozu nieczystości płynnych, wywozu śmieci, wywozu gruzu z placów budowy a także pielęgnacją terenów zielonych. Firma zapewnia także drobne usługi transportowe. Wszystkie wymienione usługi prowadzone są w sposób specjalistyczny oraz solidny. Więcej na stronie:

  Data dodania: 23 08 2013 · więcej »
 • PROMIAST Opinie kominiarskie
  PROMIAST Opinie kominiarskie

  PROMIAST Sp. z o.o. Biuro Projektów I Nadzoru Budowlanego posiada nader ogromną propozycją usługową skierowaną do adresatów firmowych, a w szczególności do zarządców budynków i administracji. Dzięki nam może zostać wykonana adaptacja lokali mieszkalnych, a też obiektów użytkowych pod konkretne potrzeby osób niepełnosprawnych. Gwarantujemy zarówno zaawansowane i kompleksowe projekty budowlano-instalacyjnych inwestycji, a również modernizację powstałych już obiektów budowlanych. Zdołamy zapewnić planowanie i dozory reorganizacji, nadbudowy, remontów i aktualizacji budynków mieszkalnych. Całkowity opis usług pod adresem WWW naszego biura.

  Data dodania: 28 08 2013 · więcej »