19 lat doświadczenia w pośrednictwie

19 lat doświadczenia w pośrednictwie

Tania stal zbrojeniowa od X-stal - 19lat doświadczenia w pośrednictwie, biznes rodzinny z planem ciągłego rozwoju. Promocja - najniższe ceny na rynku Polskim. Tania stal, kątowniki, kręgi, ceowniki, zetowniki, metale kolorowe, kolana hamburskie, dwuteowniki, druty ocynkowane i żarzone. W ofercie tanie pręty zbrojeniowe i pręty żebrowane, rury czarne i rury ocynkowane, płaskowniki, profile, ceowniki i kształtowniki. Także blachy czarne, ocynkowane, aluminiowe, lakierowane i kwasoodporne. Gwarancja jakości naszych produktów - blachy, stal Poznań,. Zapraszamy po Ceowniki, Kątowniki, kształtownik, blachy czarne, ocynkowane, aluminiowe i lakierowane, płaskowniki, taśmy stalowe, druty ocynkowane i druty żarzone. Pręty ciągnione okrągłe, kwadratowe i gładkie, pręty kwadratowe, żebrowane okrągłe oraz pręty okrągłe aluminiowe i mosiężne. Dwuteowniki zwykłe, IPE,HEA, HEB, teowniki, profile, zetowniki oraz rury czarne i ocynkowane.

Szczegóły strony www.xstal.pl:

Podlinkuj stronę www.xstal.pl:

19 lat doświadczenia w pośrednictwie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny googlebot 62

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • NC11
  NC11

  Firma Profi-Metal oferuje stal jakościową stopową do pracy na zimno NC11. Jest to stal niespawalna przeznaczona do kucia, hartowania i azotowania. Stal NC11 stosowana jest głównie do wytwarzania ciągadeł,wykrojników,gwintowników,noży,matryc i stempli. Hartowanie stali NC11 powinno się odbywać w temperaturach 960-1000 [C], zaś odpuszczanie w zakresie temperatur 220-520 [C].
  Profi zapewnia bardzą szybką realizację zamówień zarówno delalicznych jak i hurtowych.

  Data dodania: 28 05 2011 · więcej »
 • Geodeta zielona góra
  Geodeta zielona góra

  Geodeta Art-Geo Zielona Góra, woj. lubuskie - profesjonalne usługi geodezyjne. Geodeci oferują - obsługa geodezyjna budowy, mapa do celów projektowych, obsługa budowy dróg, pomiary geodezyjne, podziały nieruchomości. Geodeta zaprasza - geodezja Zielona Góra. Fachowość wykonania zlecenia, precyzje wykonywanych usług, szybkie terminy realizacji. Stawiamy na jakość - wysokiej klasy dalmierze i niwelatory.

  Data dodania: 16 09 2011 · więcej »
 • Deweloper
  Deweloper

  Przedsiębiorstwo Budowlane Margo jako deweloper istnieje na pomorskim rynku ponad 20lat. Budowa domów jednorodzinnych i mieszkań - nowe apartamenty, mieszkania, domy jednorodzinne Gdańsk, Gdynia, Krynica Morska, Kartuzy i Hel. Deweloper zaprasza - mieszkanie, lokale usługowe, nieruchomości Gdańsk. Budowa domów wielorodzinnych i budowa mieszkań - pomorskie.Przedsiębiorstwo Budowlane Margo jako deweloper istnieje na pomorskim rynku ponad 20lat. Budowa domów jednorodzinnych i mieszkań - nowe apartamenty, mieszkania, domy jednorodzinne Gdańsk, Gdynia, Krynica Morska, Kartuzy i Hel. Deweloper zaprasza - mieszkanie, lokale usługowe, nieruchomości Gdańsk. Budowa domów wielorodzinnych i budowa mieszkań - pomorskie.

  Data dodania: 21 03 2012 · więcej »
 • Kanalikowy
  Kanalikowy

  Firma Interplex Technology powstała w roku 2009. Sprzedaż tworzyw sztucznych - specjalizacja to poliwęglan komorowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na płyty z poliwęglanu - poliwęglan kanalikowy, płyty poliwęglanowe i płyty komorowe z poliwęglanu. Osprzęt do płyt - uszczelki, profile i taśmy. Płyty poliwęglanowe bezbarwne (przezroczyste) oraz w kolorach dymiony brąz i opal. Płyta poliwęglanowa, tworzywa sztuczne - cennika na stronie.

  Data dodania: 27 03 2012 · więcej »
 • Kratki ściekowe - odwodnienia liniowe
  Kratki ściekowe - odwodnienia liniowe

  Firma Kmb Steel Product wita Państwa na Swojej stronie internetowej. Dostarczamy na polski rynek odwodnienia liniowe oraz odwodnienia punktowe wykonane ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. W Naszej ofercie znajdują się kratki ściekowe wykonane ze stali szlachetnej która przystosowana jest do pracy w środowisku agresywnym. Wybór najodpowiedniejszego rozwiązania przychodzi Nam z łatwością i chętnie pomożemy Państwu rozwiać wszelki wątpliwości podczas zakupu. W ofercie posiadamy także elementy rewizyjne pod posadzkowe.

  Data dodania: 08 09 2012 · więcej »
 • Stępol roboty ziemne police
  Stępol roboty ziemne police

  Pragniemy przedstawić Państwu firmę specjalistyczną, kompleksowo zajmującą się wszelakimi robotami ziemnymi, wyburzeniami, wywozem gruzu i innymi usługami świadczonymi na rzecz osób prywatnych a także na rzecz firm i instytucji. To Zakład Usług Wielobranżowych STĘPOL z Polic, niedaleko Szczecina. Działalność tej firmy rozpoczęła się 25 lat temu i od tego czasu patrzy się jej stopniowy wzrost. STĘPOL posiadaniu nowoczesny park maszynowy, za pomocą jakiego wykonuje też usługi wywozu nieczystości płynnych, wywozu śmieci, wywozu gruzu z placów budowy a także pielęgnacją terenów zielonych. Firma zapewnia także drobne usługi transportowe. Wszystkie wymienione usługi prowadzone są w sposób specjalistyczny oraz solidny. Więcej na stronie:

  Data dodania: 23 08 2013 · więcej »
 • Saturn Bielsko-Biała badania hydrogeologiczne śląsk
  Saturn Bielsko-Biała badania hydrogeologiczne śląsk

  Nasi eksperci zawsze z zapałem doradzą i zaproponują najlepsze rozwiązania. Solidna pozycja, wieloletnie doświadczenie i ogólne poważanie, którym cieszy się P.H.U. Saturn to gwarancja dobrze zrealizowanych prac pomiarowych. Wielu naszych Klientów decyduje się na podjęcie z nami długoterminowej współpracy, wiedząc że wiąże się to z ich sukcesem. Zawsze wykonujemy swoją robotę należycie i dlatego też nie zdarzyło się, żebyśmy musieli dokonywać powtórnych badań na danym terenie. Zależy nam na każdym poleceniu, dlatego inwitujemy do stosowania z formularza zgłoszeniowego, zamieszczonego na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 26 08 2013 · więcej »
 • PROMIAST Opinie kominiarskie
  PROMIAST Opinie kominiarskie

  PROMIAST Sp. z o.o. Biuro Projektów I Nadzoru Budowlanego posiada nader ogromną propozycją usługową skierowaną do adresatów firmowych, a w szczególności do zarządców budynków i administracji. Dzięki nam może zostać wykonana adaptacja lokali mieszkalnych, a też obiektów użytkowych pod konkretne potrzeby osób niepełnosprawnych. Gwarantujemy zarówno zaawansowane i kompleksowe projekty budowlano-instalacyjnych inwestycji, a również modernizację powstałych już obiektów budowlanych. Zdołamy zapewnić planowanie i dozory reorganizacji, nadbudowy, remontów i aktualizacji budynków mieszkalnych. Całkowity opis usług pod adresem WWW naszego biura.

  Data dodania: 28 08 2013 · więcej »
 • Aquamor Roboty hydrotechniczne
  Aquamor Roboty hydrotechniczne

  Wszelakiego rodzaju prace hydrotechniczne, nawet te w najwyższym stopniu wymagające zastosowania specjalistycznego sprzętu obsługiwanego poprzez załogę nurków z wykształceniem inżynieryjno-technicznym warto powierzyć ekspertom z prestiżowej polskiej firmy AQUAMOR. Przez Przedsiębiorstwa Robót Podwodnych można przeprowadzić szereg prac bądź remontów hydrotechnicznych wprost pod powierzchnią wody. Podwodne spawanie czy betonowanie albo reorganizacja doków to pierwotne elementy przestronnej oferty działań jednostki. Pozostałe informacje o szczegółach usług opublikowano na stronie internetowej AQUAMOR.

  Data dodania: 29 08 2013 · więcej »
 • Doniczki Prosperplast
  Doniczki Prosperplast

  Sklep internetowy supernarzedzia.pl oferuje bogaty wybór narzędzi warsztatowych, elektronarzędzi, narzędzi ogrodowych i innych specjalistycznych przyrządów. Dla ogrodników poza narzędziami oferujemy też produkty Prosperplast: doniczki, kompostownik, palisada to tylko niektóre z nich. Polecamy piły do drewna, piły do metalu, piły łańcuchowe, mamy też nagrzewnice olejowe, pistolety do malowania czy szlifierki kątowe.

  Data dodania: 06 09 2013 · więcej »