19 lat doświadczenia w pośrednictwie

19 lat doświadczenia w pośrednictwie

Tania stal zbrojeniowa od X-stal - 19lat doświadczenia w pośrednictwie, biznes rodzinny z planem ciągłego rozwoju. Promocja - najniższe ceny na rynku Polskim. Tania stal, kątowniki, kręgi, ceowniki, zetowniki, metale kolorowe, kolana hamburskie, dwuteowniki, druty ocynkowane i żarzone. W ofercie tanie pręty zbrojeniowe i pręty żebrowane, rury czarne i rury ocynkowane, płaskowniki, profile, ceowniki i kształtowniki. Także blachy czarne, ocynkowane, aluminiowe, lakierowane i kwasoodporne. Gwarancja jakości naszych produktów - blachy, stal Poznań,. Zapraszamy po Ceowniki, Kątowniki, kształtownik, blachy czarne, ocynkowane, aluminiowe i lakierowane, płaskowniki, taśmy stalowe, druty ocynkowane i druty żarzone. Pręty ciągnione okrągłe, kwadratowe i gładkie, pręty kwadratowe, żebrowane okrągłe oraz pręty okrągłe aluminiowe i mosiężne. Dwuteowniki zwykłe, IPE,HEA, HEB, teowniki, profile, zetowniki oraz rury czarne i ocynkowane.

Szczegóły strony www.xstal.pl:

Podlinkuj stronę www.xstal.pl:

19 lat doświadczenia w pośrednictwie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny googlebot 62

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klimatyzacja w domu
  Klimatyzacja w domu

  Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza.
  Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury.
  Dodatkowym atutem nowoczesnej klimatyzacji jest także możliwość kontroli wilgotności i czystości powietrza przez usuwanie z niego bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów.
  Zadaniem które spełnia wentylacja jest przede wszystkim usunięcie z pomieszczenia szkodliwych gazów, zapachów i dostarczenie do pomieszczenia świeżego, czystego powietrza.

  Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji
  i wentylacji
  Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile, rooftopy.
  Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach gastronomicznych, restauracjach.

  Dla wygody naszych klientów oferujemy:

  Dostawę i montaż
  - klimatyzacji Split, multisplit
  - systemów VRV
  - systemów wody lodowej, fancoili
  - wentylacji nawiewno-wyciągowych

  Serwis urządzeń klimatyzacyjnych
  - naprawy
  - przeglądy
  - konserwacje

  Projekty, pomiary regulacje systemów klimatyzacji i wentylacji
  - projektowanie systemów wentylacji pomieszczeń gastronomicznych, restauracji
  - pomiary wydajności
  - pomiary hałasu

  Oferujemy klimatyzacje: DAIKIN, SAMSUNG, MDV, SANYO, McQuay, LG

  do_domu

  Data dodania: 04 10 2010 · więcej »
 • Pokrycia Dachowe
  Pokrycia Dachowe

  Strona firmowa Cembrit S.A. Cembrit oferuje wyroby z włóknocementu - płyty Eurofala, oraz płyty łupkowe w wielu żywych odcieniach. Włókno-cement to wyjątkowy materiał, powstaje w wyniku zmieszania cementu, kredy, i mikrokrzemionki. Powstała w wyniku masa wzmocniona jest nowoczesnym włóknem PVA które sprawia iż dachy wytwarzane z produktów Cembrit S.A są niewyobrażalnie mocne, a jednocześnie estetyczne. Mimo upływu czasu, płyty faliste Eurofala będą wolne od korozji chemicznej. Właśnie dzięki tym właściwościom oraz dzięki temu, iż dachy z Eurofali są 'bezobsługowe' firma Cembrit została uchonorowana nagrodą Teraz Polska.

  Data dodania: 27 11 2010 · więcej »
 • Podłogi
  Podłogi

  Najlepsze podłogi, najniższe ceny! Parkiet, deski podłogowe dębowe, schody - szeroki wybór materiałów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą handlową, zarówno w zakresie usług jak i produktów oraz do odwiedzenia salonu mieszczącego się w Warszawie przy ul. Siennej lub w Łodzi przy ul. Brukowej. Miła i kompetentna obsługa z przyjemnością pomoże i doradzi jaka podłoga najlepiej spełni Państwa oczekiwania. Parkiet, deska, schody... Dąb, jesion, merbau, iroko... Przyjdź lub napisz do nas - chętnie doradzimy!
  Parkiet Line zaprasza.

  Data dodania: 29 01 2011 · więcej »
 • Biologiczna oczyszczalnia
  Biologiczna oczyszczalnia

  Jesteśmy wysokiej klasy spółką z ogromnym doświadczeniem na rynku światowym, nasze produkty są znane z niezwykłej wytrzymałości i bezawaryjności. W mojej ofercie wyszukają Państwo ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i szamba. Wszelkie potrzebne dane znajdą Państwo na naszej stronie internetowej WWWwww.ekoprzyjaciel.pl, gdzie firma Ekopol dokładnie przybliży propozycję. Montaż naszych towarów jest bajecznie łatwy i ani jedna osoba nie będzie miał z nim problemów natomiast by zaoszczędzić Państwa cenny czas oferujemy montaż. A przy tym do każdego zlecenia dowóz gratis. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 16 06 2011 · więcej »
 • Materiały sypkie Kraków
  Materiały sypkie Kraków

  Alfabloc: ściany oporowe, mury oporowe, system ścian oporowych chroniony patentem - unikalne rozwiązanie. Ściany oporowe i mury oporowe - system ścian oporowych pozwala magazynowanie kruszyw. Składowanie materiałów sypkich w nieograniczonym zakresie - zasieki na kruszywo i inne materiały sypkie. Alfabloc - Myślenice, Kraków - ściana oporowa, mur oporowy, dysponujemy także szeroką gamą akcesoriów. Licencje na produkty Poundfield. System ścian oporowych, chroniony patentem - ścisłe przyleganie płaszczyzn elementów. Zapraszamy po elementy Alfabloc - mury i ściany oporowe.

  Data dodania: 29 08 2011 · więcej »
 • Skład materiałów budowlanych Wrocław
  Skład materiałów budowlanych Wrocław

  Manex-MB to hurtownia budowlana znajdująca się we Wrocławiu na ul. Bystrzyckiej. Znajdą Państwo u nas nie tylko atrakcyjne ceny na materiały budowlane, ale przede wszystkim miłą i fachową obsługę, która z przyjemnością doradzi i pomoże jakie materiały budowlane wybrać do budowy Twojego domu czy tez remontu. W naszej hurtowni budowlanej robimy darmowe wyceny poprzez email, a dodatkowo z nami możesz się targować. U nas kupisz dachówki ceramiczne Creaton, Roben, Rupp Ceramika, Koramic, Nelskamp i dachówki cementowe Braas, Euronit i Nelskamp. Znajdziesz u nas takie materiały budowlane jak: bloczki betonowe, pustaki ceramiczne, bloczki Ytong, Silka, silikaty, styropian, wełnę, artykuły malarskie, cement, beton, piasek, okna dachowe Velux, Okpol, Fakro, systemy kominowe, rynny dachowe itd. Sprawdź nasze ceny! Zapraszamy!

  Data dodania: 30 10 2011 · więcej »
 • Hale Astron
  Hale Astron

  Halstal to kompetentna firma, która projektuje hale stalowe znajdujące ogólne zastosowanie w przemyśle i nie tylko. Szczególnie zalecamy hale stalowe produkowane przez firmę Astron. Naszym walorem jest wyjątkowa jakość surowców oraz dodatkowo szybkość wykonywania usług. Już od 2007 roku projektujemy hale stalowe, hale systemowe oraz dodatkowo hale Astron, za sprawą czego możesz mieć pełne przekonanie, że podejmujesz współpracę z rzetelnym i odpowiedzialnym kontrahentem.

  Data dodania: 14 10 2011 · więcej »
 • Tradycyjne, płukane
  Tradycyjne, płukane

  PW SOLO - skład kostki brukowej - Cedry Małe i Tuchola (blisko Gdańsk), woj. pomorskie i kujawsko-pomorskie. Hurt kostka brukowa - tradycyjna, frezowana śrutowana, płukana, postarzana, starobruk. Kostka brukowa i naturalne kamienie ogrodowe (kamienie otaczające oczko wodne). Także palisady, krawężniki, płyty chodnikowe, tradycyjne, płukane oraz płyty ażurowe i płyta kamień łamany. Kostka brukowa Kamal i Solo - na naszej stronie cennik, wzory i zdjęcia kostki brukowej. Układanie kostki brukowej - dystrybutor kostki oferuje różne wzory i atrakcyjne niskie ceny na kostkę brukową.

  Data dodania: 20 10 2011 · więcej »
 • Smart Eco - nowoczesne i ekologiczne rozwiązania energetyczne
  Smart Eco - nowoczesne i ekologiczne rozwiązania energetyczne

  Smart Eco to gama produktów i usług takich jak kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz kompensacja mocy biernej. Smart Eco to również nowoczesne rozwiązania energetyczne, które skutecznie pozwolą obniżyć koszty energii elektrycznej i wytwarzać ją na własne potrzeby. Smart Eco jest podstawowym celem, który chce realizować Grupa Energa w tworzenie przyjaznych środowisku rozwiązań. Smart Eco to możliwość instalacji infrastruktury technicznej do produkcji energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych, a w niedalekiej przyszłości również możliwość odsprzedaży wyprodukowanych nadwyżek po atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 07 12 2011 · więcej »
 • Saturn Bielsko-Biała badania hydrogeologiczne śląsk
  Saturn Bielsko-Biała badania hydrogeologiczne śląsk

  Nasi eksperci zawsze z zapałem doradzą i zaproponują najlepsze rozwiązania. Solidna pozycja, wieloletnie doświadczenie i ogólne poważanie, którym cieszy się P.H.U. Saturn to gwarancja dobrze zrealizowanych prac pomiarowych. Wielu naszych Klientów decyduje się na podjęcie z nami długoterminowej współpracy, wiedząc że wiąże się to z ich sukcesem. Zawsze wykonujemy swoją robotę należycie i dlatego też nie zdarzyło się, żebyśmy musieli dokonywać powtórnych badań na danym terenie. Zależy nam na każdym poleceniu, dlatego inwitujemy do stosowania z formularza zgłoszeniowego, zamieszczonego na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 26 08 2013 · więcej »