19 lat doświadczenia w pośrednictwie

19 lat doświadczenia w pośrednictwie

Tania stal zbrojeniowa od X-stal - 19lat doświadczenia w pośrednictwie, biznes rodzinny z planem ciągłego rozwoju. Promocja - najniższe ceny na rynku Polskim. Tania stal, kątowniki, kręgi, ceowniki, zetowniki, metale kolorowe, kolana hamburskie, dwuteowniki, druty ocynkowane i żarzone. W ofercie tanie pręty zbrojeniowe i pręty żebrowane, rury czarne i rury ocynkowane, płaskowniki, profile, ceowniki i kształtowniki. Także blachy czarne, ocynkowane, aluminiowe, lakierowane i kwasoodporne. Gwarancja jakości naszych produktów - blachy, stal Poznań,. Zapraszamy po Ceowniki, Kątowniki, kształtownik, blachy czarne, ocynkowane, aluminiowe i lakierowane, płaskowniki, taśmy stalowe, druty ocynkowane i druty żarzone. Pręty ciągnione okrągłe, kwadratowe i gładkie, pręty kwadratowe, żebrowane okrągłe oraz pręty okrągłe aluminiowe i mosiężne. Dwuteowniki zwykłe, IPE,HEA, HEB, teowniki, profile, zetowniki oraz rury czarne i ocynkowane.

Szczegóły strony www.xstal.pl:

Podlinkuj stronę www.xstal.pl:

19 lat doświadczenia w pośrednictwie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny googlebot 62

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Konstrukcje stalowe
  Konstrukcje stalowe

  Zapoznaj się z najciekawszą ofertą na instalacje stalowe na terenie kraju. Spółka AKRIM Sp. z o.o. prezentuje kompletne rozwiązania dla Twojej inwestycji. Jesteśmy wyspecializowani w pracach wysokościowych, dzięki temu nasze konstrukcje jesteśmy w stanie montować w przestrzeniach trudnodostępnych. Dostarczamy nadzór budowlany oraz wszelkie niezbędne ekspertyzy techniczne. Zakład AKRIM - to wielkopolska pewność wykonania.

  Data dodania: 27 11 2010 · więcej »
 • Ceny okien Poznań
  Ceny okien Poznań

  Zachęcamy do skorzystania z oferty bram rolowanych. Obecnie na rynku dostępna jest olbrzymia ilość modeli, wzorów i technologii.Kluczowe jest aby uzyskać w trakcie zakupu właściwe dany pozwalające podjąć decyzję. Dokumentne zwymiarowanie otworu bramowego i cechy bramy garażowej muszą być ustalone nienagannie. Sprzedaca zamawia u fabrykanta konkretne wymiary i o ile można nieraz otwór powiekszyć to jego zmniejszenie odradzamy. Dlatego rekomendujemy korzystanie ze sprawdzonej firmy LAZUR z Poznania (www.e-lazur.pl).

  Data dodania: 15 01 2011 · więcej »
 • Materiały sypkie Kraków
  Materiały sypkie Kraków

  Alfabloc: ściany oporowe, mury oporowe, system ścian oporowych chroniony patentem - unikalne rozwiązanie. Ściany oporowe i mury oporowe - system ścian oporowych pozwala magazynowanie kruszyw. Składowanie materiałów sypkich w nieograniczonym zakresie - zasieki na kruszywo i inne materiały sypkie. Alfabloc - Myślenice, Kraków - ściana oporowa, mur oporowy, dysponujemy także szeroką gamą akcesoriów. Licencje na produkty Poundfield. System ścian oporowych, chroniony patentem - ścisłe przyleganie płaszczyzn elementów. Zapraszamy po elementy Alfabloc - mury i ściany oporowe.

  Data dodania: 29 08 2011 · więcej »
 • Hale i konstrukcje stalowe, projekty hal Polonex
  Hale i konstrukcje stalowe, projekty hal Polonex

  Firma Polonex oferuje projekty i budowę konstrukcji stalowych, hal przemysłowych i produkcyjnych, hal magazynowych, hal sportowych oraz sal gimnastycznych oraz salonów samochodowych.
  Firma Polonex stosuje system spawania konstrukcji łukiem krytym oraz maszyny do plazmowego cięcia blach.
  Lekkie konstrukcje stalowe Polonex projrktowane i budowane są na podstawie licencji amerykańskiej firmy Behlen. Szczegóły tej licencji zostały dopasowane do warunków polskich, a także do oczekiwań inwestorów i architektów. System Polonex jest systemem uniwersalnym, który łatwo łączy się z wszelkimi innymi systemaami budowlanymi.
  Hale stalowe - lekkie konstrukcje stalowe

  Data dodania: 13 09 2011 · więcej »
 • Pneumatyka w przemyśle
  Pneumatyka w przemyśle

  Pneumatyka w przemyśle to szereg zróżnicowanych rozwiązań w postaci maszyn, narzędzi i urządzeń pneumatycznych. W szczególności polecamy:
  1. Mocno zdywersyfikowaną grupę węży gumowych. Węże gumowe dla branży petrochemicznej, spożywczej jak i spawalniczej. Węże gumowy wykonane ze specjalnej gumy ze wzmocnieniem.
  2. Będące wężami gumowymi przewody spawalnicze. Przewody spawalnicze dla potrzeb spawalnictwa. Przewody spawalnicze certyfikowane i zgodne z wymogami UE. Przewody spawalnicze zapewniają ochronę przed iskrami.
  Polecamy !

  Data dodania: 26 09 2011 · więcej »
 • Hale Astron
  Hale Astron

  Halstal to kompetentna firma, która projektuje hale stalowe znajdujące ogólne zastosowanie w przemyśle i nie tylko. Szczególnie zalecamy hale stalowe produkowane przez firmę Astron. Naszym walorem jest wyjątkowa jakość surowców oraz dodatkowo szybkość wykonywania usług. Już od 2007 roku projektujemy hale stalowe, hale systemowe oraz dodatkowo hale Astron, za sprawą czego możesz mieć pełne przekonanie, że podejmujesz współpracę z rzetelnym i odpowiedzialnym kontrahentem.

  Data dodania: 14 10 2011 · więcej »
 • Deska podłogowa, barlinecka
  Deska podłogowa, barlinecka

  Sieć sklepów Majster - materiały wykończeniowe dla budujących, remontujących mieszkania. Specjalność to podłogi - panele podłogowe, deska podłogowa, listwy przypodłogowe, podłogi drewniane i akcesoria podłogowe. Też drzwi wejściowe, pianka polietylenowa, deska barlinecka, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne. Galeria i Sieć sprzedaży Sklepy w takich miastach jak: Poddębice, Słońsk, Radzyń Chełmiński, Sulęcin, Budzów, Gołkowice, Sierpc, Sieradz i Koło. Także chemia budowlana: Kreisel, Soudal, Den Bravenk, Art. dekoracyjne, wełna szklana, Narzędzia Koelner, Płyta G-K, styropian, Papy i Okna dachowe Fakro.

  Data dodania: 14 12 2011 · więcej »
 • Aranżacja kompleksowa wnętrz
  Aranżacja kompleksowa wnętrz

  Nie jest dla nas przeszkodą przygotowywanie szkicu w trójwymiarze, w rozmaitych rzutach a zarówno w realnych wizualizacjach tak aby nabywca zdołał swobodnie wyobrazić swoje miejsce pracy. Zdołamy także zaproponować wykonanie mebli pod indywidualne zamówienie dzięki czemu nasza idea może być bardziej konkurencyjna i pełniejsza od innych firm działających na naszym rynku. Naszego przedsiembiorstwa oferta wyznaczona jest do wszystkich zaintrygowanych urządzeniem sobie własnego bądź innym stanowiska pracy w meble biurowe. Zapraszamy wszelkich zaciekawionych do przedstawienia się z naszym wielorakim zestawem i obszerną panoramą usług.posiadamy wybitnie ogromne doświadczenie w materii realizacji i meblowania wnętrz w meble gabinetowe, zabudowy recepcji, zabudowę na wymiar. Nasze możliwości polecane są licznymi udanymi adaptacjami i wystawionymi referencjami za sprawą zadowolonych klientów w całym kraju. Dopasujemy meble biurowe do wysokich zapotrzebowań co do formy, układu i ulubionej czy będącej na czasie kolorystyki. Nie oczekujcież Office Plus zaprasza serdecznie wszystkich do konstruowania zapytań i zaznajomienia się z naszą propozycją na przykład meble pracownicze. Gwarantujemy najlepszą obsługę, atrakcyjne wartości i niewygórowane czasy adaptacji.

  Data dodania: 21 02 2012 · więcej »
 • Saturn Bielsko-Biała badania hydrogeologiczne śląsk
  Saturn Bielsko-Biała badania hydrogeologiczne śląsk

  Nasi eksperci zawsze z zapałem doradzą i zaproponują najlepsze rozwiązania. Solidna pozycja, wieloletnie doświadczenie i ogólne poważanie, którym cieszy się P.H.U. Saturn to gwarancja dobrze zrealizowanych prac pomiarowych. Wielu naszych Klientów decyduje się na podjęcie z nami długoterminowej współpracy, wiedząc że wiąże się to z ich sukcesem. Zawsze wykonujemy swoją robotę należycie i dlatego też nie zdarzyło się, żebyśmy musieli dokonywać powtórnych badań na danym terenie. Zależy nam na każdym poleceniu, dlatego inwitujemy do stosowania z formularza zgłoszeniowego, zamieszczonego na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 26 08 2013 · więcej »
 • Aquamor Roboty hydrotechniczne
  Aquamor Roboty hydrotechniczne

  Wszelakiego rodzaju prace hydrotechniczne, nawet te w najwyższym stopniu wymagające zastosowania specjalistycznego sprzętu obsługiwanego poprzez załogę nurków z wykształceniem inżynieryjno-technicznym warto powierzyć ekspertom z prestiżowej polskiej firmy AQUAMOR. Przez Przedsiębiorstwa Robót Podwodnych można przeprowadzić szereg prac bądź remontów hydrotechnicznych wprost pod powierzchnią wody. Podwodne spawanie czy betonowanie albo reorganizacja doków to pierwotne elementy przestronnej oferty działań jednostki. Pozostałe informacje o szczegółach usług opublikowano na stronie internetowej AQUAMOR.

  Data dodania: 29 08 2013 · więcej »