19 lat doświadczenia w pośrednictwie

19 lat doświadczenia w pośrednictwie

Tania stal zbrojeniowa od X-stal - 19lat doświadczenia w pośrednictwie, biznes rodzinny z planem ciągłego rozwoju. Promocja - najniższe ceny na rynku Polskim. Tania stal, kątowniki, kręgi, ceowniki, zetowniki, metale kolorowe, kolana hamburskie, dwuteowniki, druty ocynkowane i żarzone. W ofercie tanie pręty zbrojeniowe i pręty żebrowane, rury czarne i rury ocynkowane, płaskowniki, profile, ceowniki i kształtowniki. Także blachy czarne, ocynkowane, aluminiowe, lakierowane i kwasoodporne. Gwarancja jakości naszych produktów - blachy, stal Poznań,. Zapraszamy po Ceowniki, Kątowniki, kształtownik, blachy czarne, ocynkowane, aluminiowe i lakierowane, płaskowniki, taśmy stalowe, druty ocynkowane i druty żarzone. Pręty ciągnione okrągłe, kwadratowe i gładkie, pręty kwadratowe, żebrowane okrągłe oraz pręty okrągłe aluminiowe i mosiężne. Dwuteowniki zwykłe, IPE,HEA, HEB, teowniki, profile, zetowniki oraz rury czarne i ocynkowane.

Szczegóły strony www.xstal.pl:

Podlinkuj stronę www.xstal.pl:

19 lat doświadczenia w pośrednictwie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny googlebot 62

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klimatyzacja w domu
  Klimatyzacja w domu

  Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza.
  Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury.
  Dodatkowym atutem nowoczesnej klimatyzacji jest także możliwość kontroli wilgotności i czystości powietrza przez usuwanie z niego bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów.
  Zadaniem które spełnia wentylacja jest przede wszystkim usunięcie z pomieszczenia szkodliwych gazów, zapachów i dostarczenie do pomieszczenia świeżego, czystego powietrza.

  Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji
  i wentylacji
  Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile, rooftopy.
  Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach gastronomicznych, restauracjach.

  Dla wygody naszych klientów oferujemy:

  Dostawę i montaż
  - klimatyzacji Split, multisplit
  - systemów VRV
  - systemów wody lodowej, fancoili
  - wentylacji nawiewno-wyciągowych

  Serwis urządzeń klimatyzacyjnych
  - naprawy
  - przeglądy
  - konserwacje

  Projekty, pomiary regulacje systemów klimatyzacji i wentylacji
  - projektowanie systemów wentylacji pomieszczeń gastronomicznych, restauracji
  - pomiary wydajności
  - pomiary hałasu

  Oferujemy klimatyzacje: DAIKIN, SAMSUNG, MDV, SANYO, McQuay, LG

  do_domu

  Data dodania: 04 10 2010 · więcej »
 • Pokrycia Dachowe
  Pokrycia Dachowe

  Strona firmowa Cembrit S.A. Cembrit oferuje wyroby z włóknocementu - płyty Eurofala, oraz płyty łupkowe w wielu żywych odcieniach. Włókno-cement to wyjątkowy materiał, powstaje w wyniku zmieszania cementu, kredy, i mikrokrzemionki. Powstała w wyniku masa wzmocniona jest nowoczesnym włóknem PVA które sprawia iż dachy wytwarzane z produktów Cembrit S.A są niewyobrażalnie mocne, a jednocześnie estetyczne. Mimo upływu czasu, płyty faliste Eurofala będą wolne od korozji chemicznej. Właśnie dzięki tym właściwościom oraz dzięki temu, iż dachy z Eurofali są 'bezobsługowe' firma Cembrit została uchonorowana nagrodą Teraz Polska.

  Data dodania: 27 11 2010 · więcej »
 • Technika grzewcza
  Technika grzewcza

  Piece centralnego ogrzewania to najważniejszy element w każdym systemie grzewczym domu jednorodzinnego, dlatego należy się nad nim poważnie zastanowić i poznać wszystkie jego wady i zalety. Raz wybrany kocioł ciężko później wymienić, przede wszystkim na cenę. Kocioł powinien mieć duży pojemnik na materiał grzewczy jak drewno, pellet i tym podobne. Powinien on mieć również system zabezpieczający piec przed przegrzaniem, to znaczy system chłodzenia pieca po dojściu do newralgicznej temperatury. Wszystkie te i inne cechy trzeba przeanalizować, aby podjąć decyzję co do jego zakupu.

  Data dodania: 27 01 2011 · więcej »
 • Projekty domów
  Projekty domów

  M&L Lipińscy oferuje projekty domów jednorodzinnych. Stawiamy na energooszczędność, dlatego cieszymy się dużym zainteresowaniem osób ceniących ciepło domowego ogniska przy ograniczeniu kosztów eksploatacji. Nowatorskie rozwiązania stawiają nas w czołówce biur projektowych, co zostało potwierdzone licznymi publikacjami na nasz temat. W połączeniu z naszym przyjaznym Klientowi systemem obsługi Klienta mają Państwo pewność dobrego wyboru Partnera do najważniejszej w życiu inwestycji - budowy naszego domu.

  Data dodania: 20 08 2011 · więcej »
 • Materiały sypkie Kraków
  Materiały sypkie Kraków

  Alfabloc: ściany oporowe, mury oporowe, system ścian oporowych chroniony patentem - unikalne rozwiązanie. Ściany oporowe i mury oporowe - system ścian oporowych pozwala magazynowanie kruszyw. Składowanie materiałów sypkich w nieograniczonym zakresie - zasieki na kruszywo i inne materiały sypkie. Alfabloc - Myślenice, Kraków - ściana oporowa, mur oporowy, dysponujemy także szeroką gamą akcesoriów. Licencje na produkty Poundfield. System ścian oporowych, chroniony patentem - ścisłe przyleganie płaszczyzn elementów. Zapraszamy po elementy Alfabloc - mury i ściany oporowe.

  Data dodania: 29 08 2011 · więcej »
 • Projekty domów
  Projekty domów

  Wybranie odpowiedniego projektu domu to bardzo odpowiedzialna decyzja. Dom przecież musi być dostosowany do potrzeb waszej rodziny, koniecznie musi spełniać wszystkie norm, by można było bezpiecznie go użytkować. Poza tym ważne jest wpasowanie domu w otoczenie. Dlatego wiele osób decyduje się na zakup gotowego projektu domu. Od razu bowiem widzą końcowy efekt i łatwiej podjąć decyzję.
  Zapraszamy na stronę internetową grupy projektowej Dominanta. Dominanta ma na swoim koncie tysiące sprzedanych projektów, a co za tym idzie dziesiątki tysięcy zadowolonych osób. Projekty domów tej grupy są dobrze znane w całej Polsce. Niektóre z nich to: Puchatek, Lolek, Koralgol, Mag, Szecherezada, Guliwer i wiele innych. Witryna tej firmy prezentuje katalog ponad sześćdziesięciu różnych projektów jednorodzinnych domów tradycyjnych oraz nowoczesnych, a także drewnianych domków letniskowych. Projekty zawierają parametry domu, charakterystykę domu oraz proponowaną technologię wykonania. Każdy dom niejako można obejść dookoła - domy ukazane są w ośmiu rzutach.
  Strona przedstawia również informację dotyczące dokumentacji projektów, charakterystykę pracy projektanta. Ze strony można poprać katalog projektów w formie pdf oraz zamówić gotowy projekt domu.

  Data dodania: 08 09 2011 · więcej »
 • Hale i konstrukcje stalowe, projekty hal Polonex
  Hale i konstrukcje stalowe, projekty hal Polonex

  Firma Polonex oferuje projekty i budowę konstrukcji stalowych, hal przemysłowych i produkcyjnych, hal magazynowych, hal sportowych oraz sal gimnastycznych oraz salonów samochodowych.
  Firma Polonex stosuje system spawania konstrukcji łukiem krytym oraz maszyny do plazmowego cięcia blach.
  Lekkie konstrukcje stalowe Polonex projrktowane i budowane są na podstawie licencji amerykańskiej firmy Behlen. Szczegóły tej licencji zostały dopasowane do warunków polskich, a także do oczekiwań inwestorów i architektów. System Polonex jest systemem uniwersalnym, który łatwo łączy się z wszelkimi innymi systemaami budowlanymi.
  Hale stalowe - lekkie konstrukcje stalowe

  Data dodania: 13 09 2011 · więcej »
 • Sznury
  Sznury

  Vitcas - producent oferuje materiały ogniotrwałe, sznury żaroodporne, inhibitory korozji, materiały żaroodporne, izolacje wysokotemperaturowe i materiały zduńskie do kominków i urządzeń grzewczych oraz systemów CO, wodych i klimatyzacji. Zapraszamy po kleje, zaprawy ogniotrwałe, maty ceramiczne oraz inne materiały ogniotrwałe i izolacyjne. W ofercie także piece chlebowe Vitcas, papier ceramiczny, cegły izolacyjne, płyty wermikulitowe i wyłożenia włókniste.

  Data dodania: 08 11 2011 · więcej »
 • Rolety do okien dachowych
  Rolety do okien dachowych

  Firma Rolety-dachowe.pl to dystrybutor oryginalnych produktów Fakro, Roto i Okpol; także rolet Velux. Z racji znacznych obrotów kupujem u producentów rolety do okien dachowych ze sporymi upustami, co przekłada się na interesujące ceny dla Ciebie.Firmowe rolety dachowe to świetne dopasowanie akcesorów (rolety, markizy, żaluzje, moskitiery) do okien dachowych, co zapewni łatwość montażu i obsługi. To także wieloletnia gwarancja. W lecie oryginalne rolety do okien dachowych i markizy mogą obniżyć temperaturę na strychu, a w okresie zimowym zwiększają izolacyjność okien dachowych, co przekłada się na istotne oszczędności w ocieplaniu Twojego mieszkania. Bez względu na to czy szukasz rozwiązań ozdobnych, czy oczekujesz kontrolować ciepłotę w pomieszczeniu czy też potrzebujesz pełnego zaciemnienia, oryginalne rolety do okien dachowych to doskonałe dopasowanie Twoich okien połaciowych.

  Data dodania: 13 03 2012 · więcej »
 • Margo - płyty jomb i prefabrykaty betonowe
  Margo - płyty jomb i prefabrykaty betonowe

  Prefabrykaty betonowe, płyta MEBA - producent Margo - firma z bogatym doświadczeniem w dostarczaniu wyrobów betonowych i żelbetowych dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Beton towarowy, przepusty żelbetowe, nadproża, płyta YOMB, strop filigran, strop żerański, płyty betonowe, ściany oporowe, schody robocze i bloczki betonowe. Posiadamy certyfikaty na produkowane przez nas wyroby oraz referencje firm budowlanych. Zapraszamy po prefabrykaty betonowe, płyty drogowe, jomb, chodnikowe i parkingowe, płyty stropowe oraz żerańskie.

  Data dodania: 21 03 2012 · więcej »