Środki czystości

Środki czystości

Oferta producenta Norenco, która zwiera całe mnóstwo różnych produktów związanych z utrzymywaniem czystości w różnych obiektach, w tym takie rzeczy jak doskonałe środki dezynfekcyjne, charakteryzuje się przede wszystkim ogromną wręcz wszechstronnością. Oprócz wspomnianych wyżej rzeczy znajdziemy tutaj również doskonałe maszyny czyszczące, które świetnie sprawdzają się zarówno w zwykłych domach, jak i budynkach o większych powierzchniach. Zresztą, nawet zwyczajne mydło w płynie jest czymś, z czego korzystamy dosłownie w każdym miejscu, zatem śmiało można powiedzieć, że Norenco jest producentem, który może zaoferować coś ciekawego dosłownie dla każdego z nas.

Szczegóły strony www.norenco.pl:

Podlinkuj stronę www.norenco.pl:

Środki czystości

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Palety Euro Beczki Plastikowe
  Palety Euro Beczki Plastikowe

  FUREX prowadzi skup i sprzedaż recykling opakowań - nowych i używanych palet euro, europalet, palet euro, epal, skrzyniopalet, oraz palet przemysłowych i jednorazowych. Sprzedaje skupuje beczki do przemysłu, beczki plastikowe używane, beczki metalowe używane, beczki stalowe używane, plastikowe z korkiem, z dwoma korkami, kanistry. Wszyskie pojemnosci, od 5l do 1000l. Palety Euro, palety epal, palety przemysłowe, jednorazowe skrzyniopalety i nadstawki. Palety jasne i ciemne z atestami pzh. Firma Furex zajmuje się także surowcami wtórnymi, zapewniając recykling materiałowy, choć podstawowa działalność to skup i sprzedaż palet drewnianych oraz ich recykling. Zgodnie z ustawą zużytą paletą nie wolno rzucać do śmieci, tylko trzeba poddać ją recyklingowi, i uzyskać zaświadczenie o jego obyciu. Oprócz recyklingu opakowań także recykling przedmiotów z innego tworzywa, np. z drewna trocin korka tworzyw sztucznych plastiku cyny metali kolorowych ołowiu szkła brązu miedzi mosiądzu żelaza opon papieru tektury. Wykonują opakownia drewniane na zamówienie np. wg rysunku.Furex działa od 1996 roku i świadczy usługi kompleksowej obsługi firm w zakresie palet i opakowań drewnianych. Dostarczą palety w dowolne miejsce w Polsce, w woj. mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie prawie natychmiast. Zamówienia małe busem, i duże całym tirem. Palety są zweryfikowane mają wszelkie atesty, pod kątem ich oryginalności i norm. Prowadzą: Skup palet euro, Skup palet do remontu, Skup palet przemysłowych, Skup palet europodobnych. Odbiorą i dowiozą palety własnym transportem. Kupią każdą ilość palet. Baza firmy znajduje się w małej miejscowości w okolicach Radomia, dzięki czemu łatwo tu dojechać, bez korków. Furex poleca przede wszystkim palety drewniane, oraz beczki plastikowe, najbardziej rozpowszechnione w Polsce opakowania do transportu towarów masowych. Zobacz bogatą ofertę w dziale galeria na stronie www Furex. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 12 2011 · więcej »
 • Maben - Przetwórstwo i Recykling Tworzyw Sztucznych
  Maben - Przetwórstwo i Recykling Tworzyw Sztucznych

  PPHU Maben działa na rynku tworzyw sztucznych. Ma ugruntowaną pozycję na lokalnym jak i ogólnopolskim rynku chemii, dzięki dużemu doświadczeniu, zdobytemu w ciągu 28lat działalności (od 1983r.) Obecnie zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych, głównie recyklingiem. Recykling Tworzyw Sztucznych to główna dziedzina działania firmy Maben, która produkuje przemiały, granulaty, aglomeraty regranulaty z tworzyw sztucznych. PPHU Maben posiada zezwolenia na przetwarzanie, odzysk transport odpadów z tworzyw sztucznych. Podpisuje karty przekazania odpadu i potwierdzające odzysk, wystawia dokumenty DPO i DPR. Tworzywa sztuczne produkowane przez firmę Maben są wykonane z czystych, przeważnie poprodukcyjnych elementów odpadowych, są dokładnie segregowane gatunkowo, i nie odbiegając jakością od tworzyw pierwotnych mogą z powodzeniem je zastąpić. Maben oferuje - przemiały - aglomeraty - regranulaty - PP, PE, PS, PVC, ABS, HDPE, PA, PC, i inne. Wykonuje usługowo - kruszenie dużych elementów z tworzyw sztucznych na profesjonalnych kruszarkach - aglomerację i regranulację tworzyw sztucznych. Prowadzimy usługi w zakresie regranulacji z powierzonego surowca. Gwarantuje czystość i jednorodność wytworzonego regranulatu.
  Zagospodarowuje, skupuje odpady tworzyw sztucznych poprodukcyjnych i opakowaniowych, takich jak: folie, skrzynki, płyty, rury, pojemniki, beczki, wiadra, profile, zlepy, wypraski wybrakowane, pozostałości magazynowe i inne. Właściciel firmy Benedykt Maj, dba o właściwy kierunek rozwoju i odpowiednią innowacyjność firmy. Firma Maben - Recykling Tworzyw Sztucznych - mieści się na terenie Pionkowskiego Parku Przemysłowego "Pronit" przy ul.Zakładowej 7 PPHU MABEN Benedykt Maj ul.Zakładowa 7 26-670 Pionki tel. 604385020 maben@maben.pl, Zapraszamy!

  Data dodania: 02 06 2013 · więcej »
 • Pokrowce samochodowe - producent hurt detal - GEON.pl
  Pokrowce samochodowe - producent hurt detal - GEON.pl

  Geon jest producentem pokrowców samochodowych. Swoje wyroby oferuje głównie w sprzedaży hurtowej dla odbiorcy masowego, sklepów, hurtowni i marketów, ale półhurt lub detal także jest możliwy. GEON Radom mazowieckie, oferuje szeroką gamę pokrowców i akcesoriów samochodowych. W ofercie mamy zarówno modele uniwersalne do każdego auta, ale też takie szyte na zamówienie, do konkretnego modelu, szyte na miarę, koszulki i inne. Nasze produkty wyróżniają się w Polsce i w Europie wysoką jakością zarówno wykonania, jak i użytych surowców oraz dużą funkcjonalnością i dopracowaniem wszystkich szczegółów. Sprzedajemy praktycznie do wszystkich województw w Polsce, w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Krakowie. Oferujemy naprawdę wysoką jakość. Sprawdź nas i zapoznaj się z naszymi wyrobami w galerii pokrowców samochodowych w różnych wzorach i kolorach.. Wybierając nasze produkty, mogą być Państwo pewni, że kupili Państwo produkt wykonany profesjonalnie ze sprawdzonych surowców, który świetnie spełni swoją funkcje, a za jakość tego produktu ręczy duży polski producent z ponad dwudziestoośmioletnim doświadczeniem. Służymy przy tym fachową poradą i doradztwem. Niezwłocznie wyślij do nas kontaktowego maila geon@geon.pl aby zamówić prosto od producenta najlepsze pokrowce samochodowe, do auta, Mercedes, VW, Opel, Fiat, Peugeot, Renault, Kia, Chevrolet, Nissan, Toyota i inne.

  Data dodania: 26 02 2011 · więcej »
 • Centrum medyczne w warszawie
  Centrum medyczne w warszawie

  Nowoczesne centrum medyczne w Warszawie oferuje usługi z zakresu medycyny pracy, stomatologii, protetyki, rehabilitacji oraz dermatologii estetycznej. Ponadto do Państwa dyspozycji są również diabetolog, dietetyk oraz psycholodzy. Dla stałych klientów ceniących sobie kompleksową opiekę medyczną przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety indywidualne oraz dla firm. Dodatkowe informacje o usługach oraz dane kontaktowe uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy pełen profesjonalizm! Warto!

  Data dodania: 11 03 2011 · więcej »
 • Instalacje centrlanego ogrzewania Lublin
  Instalacje centrlanego ogrzewania Lublin

  Lublin coraz bardziej się rozbudowuje. Powstaje sporo nowych osiedli domków jednorodzinnych. Niestety przy budowie domu inwestorzy często chcą jak najbardziej zaoszczędzić i najczęściej na centralnym ogrzewaniu. Niestety niedobrany odpowiednio kocioł, grzejniki czy przekrój rur może tragicznie odbić się na dalszej eksploatacji centralnego ogrzewania i na kieszeni właściciela. Dlatego zawsze należy wynająć fachową firmę instalatorską.
  Zapraszamy na naszą stronę firmową, gdzie można zapoznać się z naszą ofertą. Od lat wykonujemy projekty i montaże instalacji centralnego ogrzewania, systemów solarnych czy kotłowni. Na witrynie internetowej można obejrzeć zdjęcia z wykonanych przez nas prac.
  Poza tym nasza firma prowadzi sprzedaż wszystkich urządzeń grzewczych marki Buderus. Dlatego wynajmując nasza firmę nie musisz martwić się o samodzielny zakup sprzętu.

  Data dodania: 12 08 2011 · więcej »
 • "Palety" PHU
  "Palety" PHU

  Palety - Producent Palet, Rzeczków, woj. mazowieckie, z dowozem na świętokrzyskie i lubelskie. Oferujemy palety drewniane euro i zwykłe przemysłowe jednorazowe - produkcja i sprzedaż palet. Europalety, i wszelkie inne palety opakowania drewniane. W ofercie też używane palety euro i inne. Prowadzimy recykling i skup palet, do naprawy lub kasacji. Wymienimy klika zepsutych palet na jedną sprawną. Mamy konkurencyjne ceny na oferowane wysokiej jakości palety, cena każdej palety jest do wglądu na stronie. firma paletowa - metalowe, drewniane, druciane i plastikowe palety. Wszystko w jednym - Produkcja, renowacja, naprawa, recykling transport palet. Produkuje skupuje i poddaje recyklingowi licencjonowane palety epal euro, nowe ich odmiany takie jak eur1, eur2, eur3, eur6. Również fitosanitarne, do transportu żywności, które przeszły obróbkę termiczną, drewniane palety, nadstawki paletowe, przemysłowe palety jednorazowe oraz dusseldorf. Zapraszamy Państwa do naszej bazy logistyczno-transportowej w woj. mazowieckim, ale dostarczamy i odbieramy też sami w całej Polsce, najszybciej w woj. świętokrzyskim, lubelskim, mazowieckim.

  Data dodania: 18 05 2012 · więcej »
 • PHU "Beczki" plastikowe i metalowe
  PHU "Beczki" plastikowe i metalowe

  Beczki PHU firma recyklingowa, prowadząca hurtową sprzedaż nowych i używanych beczek, odzyskuje, poddaje regeneracji beczki plastikowe, kanistry z tworzyw sztucznych, zbiorniki IBC, mauzery 1000l. 600l., beczki metalowe, zwykłe stożkowe, z blachy stalowej. Ekologicznie, ale też oszczędnie dla portfela, gdyż każde zamówienie beczek używanych zamiast nowych, oznacza znaczne oszczędności gdyż cena beczki używanej jest około 60% niższa niż nowej, z taką samą funkcjonalnością. Firma zajmuje się renowacją beczek metalowych, beczek plastikowych, zbiorników z tworzywa sztucznego mauzerów. Różne pojemności, 50, beczki 60litrów, 70, 80, beczki 100l, 120, 150l, 160, 165, 180, beczki 200l., 220 litrów. Główne etapy recyklingu beczki plastikowej i metalowej to: Osuszenie wnętrza beczki, Mycie 4-sekcyjne zewnętrzne i wewnętrzne beczki, Poprawienie konstrukcji beczki i jej geometrii (dotyczy tylko beczek stalowych) poprzez: Prostowanie denek, Dodatkowe zawalcowanie połączenia denek z pobocznicą beczki, Prostowanie pobocznic mechaniczne i pneumatyczne, Dezynfekcja i sterylizacja wnętrza beczki oraz suszenie wnętrza beczki, Automatyczne testowanie szczelności. Beczkom nadaje się odpowiedni wygląd zewnętrzny poprzez: Piaskowanie zewnętrzne (dotyczy tylko beczek stalowych), Lakierowanie zewnętrzne według katalogu RAL (dotyczy tylko beczek stalowych), Suszenie, Wymianę korków. Na końcu przeprowadza się finalną kontrola beczek i ich klasyfikację. Firma dostarcza beczki w całej Polsce, ekspresowo do woj. mazowieckie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, własnym transportem. Zachęcamy do zakupu beczek właśnie w firmie PHU Beczki.

  Data dodania: 31 05 2013 · więcej »
 • Agencja reklamowa Lublin
  Agencja reklamowa Lublin

  Trudno jest obecnie zaistnieć na rynku lokalnym. Podczas spaceru po handlowych dzielnicach lub galeriach handlowych oczom klientów ukazują się kolorowe masy. Wyróżnienie się spośród tego zlepku szyldów i witryn nie jest proste. Zdecydowanym ułatwieniem może być reklama świetlna, którą oferuje między innymi firma TTN. Firma posiada swoją stronę internetową: ttnreklama.pl. Tam można zapoznać się bliżej z szeroką ofertą, jaką firma kieruje do swoich klientów. Firma wyraża również ogromne zainteresowanie, nawiązywaniem współpracy z agencjami reklamowymi.

  Data dodania: 17 11 2012 · więcej »
 • Schody
  Schody

  Piaspol - firma z siedzibą w Goleniowie, działająca od 2000 roku, oferująca usługi z zakresu stolarki. Dzięki inwestycjom we własne biuro projektowe, nowoczesny, szeroko rozbudowany park maszyn oraz dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników, firma reprezentuje wysoki poziom usług, dlatego sprzedawane i produkowane przez nią schody drewniane doceniły firmy wykonawcze z różnych krajów. Do innych usług wykonywanych przez firmę należy projektowanie i montaż tralek, słupów i poręczy

  Data dodania: 04 12 2012 · więcej »